Typer | Gosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest ju

12880

zarejestrowanych uczestnikw


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - gosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualnoci

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

 

Nadawca:
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Aktualnoci

NOWY TERMINARZ:

1 Runda – 27 marca rez dla TV
1 Runda – 28 marca 2016 r. (poniedziaek)
Speedway Wanda Instal Kraków – KSM Krosno
SC Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Stal Rzeszów – K Orze ód
Polonia Pia – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz

2 Runda – 2 kwietnia rez dla TV
2 Runda – 3 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Instal Kraków
K Orze ód – Polonia Pia
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – Stal Rzeszów
KSM Krosno – SC Lokomotiv Daugavpils
Holistic – Polska Rawicz – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa

3 Runda – 8 kwietnia rez dla TV
3 Runda – 9 kwietnia rez dla TV
3 Runda – 10 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – K Orze ód
SC Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów – KSM Krosno
Polonia Pia – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Kolejarz Opole – Speedway Wanda Instal Kraków

4 Runda – 15 kwietnia rez dla TV
4 Runda – 16 kwietnia rez dla TV
4 Runda – 17 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów
Speedway Wanda Instal Kraków – SC Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
KSM Krosno – Polonia Pia
Holistic – Polska Rawicz – K Orze ód

5 Runda – 24 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – KSM Krosno
K Orze ód – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Stal Rzeszów – Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Pia – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – SC Lokomotiv Daugavpils

6 Runda – 1 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Pia
SC Lokomotiv Daugavpils – Stal Rzeszów
KSM Krosno – K Orze ód
Holistic – Polska Rawicz – Renault Zdunek Wybrzee Gdask

7 Runda – 6 maja rez dla TV
7 Runda – 8 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – Speedway Wanda Instal Kraków
K Orze ód – Polonia Bydgoszcz
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – KSM Krosno
Polonia Pia – SC Lokomotiv Daugavpils
Kolejarz Opole – Stal Rzeszów

8 Runda – 22 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Speedway Wanda Instal Kraków – K Orze ód
SC Lokomotiv Daugavpils – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Stal Rzeszów – Polonia Pia
Holistic – Polska Rawicz – KSM Krosno

9 Runda – 27 maja rez dla TV
9 Runda – 29 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – Stal Rzeszów
K Orze ód – SC Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – Speedway Wanda Instal Kraków
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – Polonia Pia

10 Runda – 3 czerwca rez dla TV
10 Runda – 5 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
SC Lokomotiv Daugavpils – K Orze ód
Stal Rzeszów – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Pia

11 Runda – 19 czerwca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – SC Lokomotiv Daugavpils
K Orze ód – Speedway Wanda Instal Kraków
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – Polonia Bydgoszcz
Polonia Pia – Stal Rzeszów
Kolejarz Opole – KSM Krosno

12 Runda – 26 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – K Orze ód
Speedway Wanda Instal Kraków – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
SC Lokomotiv Daugavpils – Polonia Pia
KSM Krosno – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Holistic – Polska Rawicz – Stal Rzeszów

13 Runda – 9 lipca rez dla TV
13 Runda – 10 lipca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – Polonia Bydgoszcz
K Orze ód – KSM Krosno
Stal Rzeszów – SC Lokomotiv Daugavpils
Polonia Pia – Speedway Wanda Instal Kraków
Kolejarz Opole – Renault Zdunek Wybrzee Gdask

14 Runda – 5 sierpnia 2016 r. (pitek)
Polonia Bydgoszcz – Polonia Pia
Speedway Wanda Instal Kraków – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – K Orze ód
KSM Krosno – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Holistic – Polska Rawicz – SC Lokomotiv Daugavpils

15 Runda – 21 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
SC Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Instal Kraków
Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
Polonia Pia – KSM Krosno
Kolejarz Opole – K Orze ód

16 Runda – 28 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – SC Lokomotiv Daugavpils
K Orze ód – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – Polonia Pia
KSM Krosno – Stal Rzeszów
Holistic – Polska Rawicz – Speedway Wanda Instal Kraków

17 Runda – 3 wrzenia rez dla TV
17 Runda – 4 wrzenia 2016 r. (niedziela)
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Bydgoszcz
SC Lokomotiv Daugavpils – KSM Krosno
Stal Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzee Gdask
Polonia Pia – K Orze ód
Kolejarz Opole – Eko-Dir Wókniarz Czstochowa

18 Runda – 11 wrzenia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Wókniarz Czstochowa – Polonia Pia
K Orze ód – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzee Gdask – SC Lokomotiv Daugavpils
KSM Krosno – Speedway Wanda Instal Kraków
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Bydgoszcz

18 wrzenia 2016 r. (niedziela)
1 Runda finaowa
Kolejarz Opole – HOLISTIC-POLSKA Rawicz

25 wrzenia 2016 r. (niedziela)
2 Runda finaowa
HOLISTIC-POLSKA Rawicz – Kolejarz Opole

2 padziernika 2016 r. (niedziela)
Bara

9 padziernika 2016 r. (niedziela)
Bara
1. pablito33

1075 pkt.

2. tata4

1015 pkt.

3. Mariusz1967

1000 pkt.

4. Lewy

1000 pkt.

5. bullet81

990 pkt.

6. jedrej

980 pkt.

7. ewag

970 pkt.

8. rykuZG

970 pkt.

9. RadioZachod

970 pkt.

10. arabs

970 pkt.

Pena lista wynikw

 

 


Wszelkie prawa zastrzeone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona gra | biuro rachunkowe zielona gra | Fotografia lubna Zielona Gra | sport zielona gra