Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13147

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

 

Nadawca:
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Aktualnoci

1 RUNDA

08.04.

FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów
09.04.

MRGARDEN GKM Grudziądz - UNIA Tarnów
10.04.
KS ROW Rybnik - Get Well Toruń
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - BETARD SPARTA Wrocław

2 RUNDA

15.04

Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz
16.04
UNIA Tarnów - FOGO Unia Leszno
17.04
BETARD SPARTA Wrocław - KS ROW Rybnik
Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

3 RUNDA

22.04

FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń
24.04
UNIA Tarnów - Stal Gorzów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - KS ROW Rybnik
MRGARDEN GKM Grudziądz - BETARD SPARTA Wrocław

4 RUNDA

01.05.

KS ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
BETARD SPARTA Wrocław - Stal Gorzów
Get Well Toruń - UNIA Tarnów

5 RUNDA

06.05

MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
08.05
UNIA Tarnów - BETARD SPARTA Wrocław
Stal Gorzów - Get Well Toruń
FOGO Unia Leszno - KS ROW Rybnik

6 RUNDA

22.05

KS ROW Rybnik - UNIA Tarnów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
FOGO Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń - BETARD SPARTA Wrocław

7 RUNDA

27.05

UNIA Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
29.05
Stal Gorzów - KS ROW Rybnik
BETARD SPARTA Wrocław - FOGO Unia Leszno
MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń

8 RUNDA

05.06

Get Well Toruń - KS ROW Rybnik
UNIA Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz
Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
BETARD SPARTA Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

9 RUNDA

19.06

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń
FOGO Unia Leszno - UNIA Tarnów
MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów

10.07.

KS ROW Rybnik - BETARD SPARTA Wrocław

10 RUNDA

26.06

Stal Gorzów - UNIA Tarnów
BETARD SPARTA Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno
KS ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

11 RUNDA

31.07

UNIA Tarnów - Get Well Toruń
Stal Gorzów - BETARD SPARTA Wrocław
FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz - KS ROW Rybnik

12 RUNDA

05.08.

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
07.08.
KS ROW Rybnik - FOGO Unia Leszno
BETARD SPARTA Wrocław - UNIA Tarnów
Get Well Toruń - Stal Gorzów

13 RUNDA

15.08

UNIA Tarnów - KS ROW Rybnik
Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
BETARD SPARTA Wrocław - Get Well Toruń
MRGARDEN GKM Grudziądz - FOGO Unia Leszno

14 RUNDA

21.08

KS ROW Rybnik - Stal Gorzów
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - UNIA Tarnów
FOGO Unia Leszno - BETARD SPARTA Wrocław
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz
1. miro_1969

1040 pkt.

2. Kingulka

1020 pkt.

3. olekukp

1020 pkt.

4. rykuZG

1020 pkt.

5. Marta_2002

995 pkt.

6. Sebus

995 pkt.

7. jankes35

990 pkt.

8. Lukasz86

960 pkt.

9. Jarasfz

955 pkt.

10. Marcin_2009

955 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra