Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13179

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

Aktualnoci

 Awizowane składy na niedzielne mecze
 2015-08-07 19:29:47 Redakcja

   Problemy ze wskazaniem faworyta meczu? Może pomocne okażą się awizowane składy na niedzielne pojedynki.



   MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra

SPAR Falubaz Zielona Góra:
1. Grzegorz Walasek
2. Jarosław Hampel
3. Krzysztof Jabłoński
4. Andreas Jonsson
5. Darcy Ward
6. -
7. Alex Zgardziński

MONEYmakesMONEY.pl Stal:
9. Niels Kristian Iversen
10. Piotr Świderski
11. Matej Zagar
12. Tomasz Gapiński
13. Krzysztof Kasprzak
14. Adrian Cyfer
15. -

PGE Stal Rzeszów - MRGARDEN GKM Grudziądz

MRGARDEN GKM:
1. Rafał Okoniewski
2. Tomasz Gollob
3. Daniel Jeleniewski
4. Krzysztof Buczkowski
5. Artem Laguta
6. Hubert Łęgowik
7. -

PGE Stal:
9. Greg Hancock
10. Karol Baran
11. Dawid Lampart
12. Kenni Larsen
13. Peter Kildemand
14. Artur Czaja
15. -

Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław

Betard Sparta:
1. Tai Woffinden
2. Nikolaj Busk Jakobsen
3. Michael Jepsen Jensen
4. Tomasz Jędrzejak
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. -

Unia Tarnów:
9. Martin Vaculik
10. Artur Mroczka
11. Kenneth Bjerre
12. Leon Madsen
13. Janusz Kołodziej
14. -
15. Ernest Koza


KS Toruń - FOGO Unia Leszno

FOGO Unia Leszno:
1. Nicki Pedersen
2. Tomas H. Jonasson
3. Przemysław Pawlicki
4. Emil Sayfutdinov
5. Grzegorz Zengota
6. -
7. Piotr Pawlicki

KS Toruń:
9. Grigorij Laguta
10. Kacper Gomólski
11. Chris Holder
12. Adrian Miedziński
13. Jason Doyle
14. Dawid Krzyżanowski
15. -

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Polonia Bydgoszcz


Polonia Bydgoszcz
1. Patrick Hougaard
2. Marcin Jędrzejewski
3. Robert Kościecha
4. Robert Miśkowiak
5. Szymon Woźniak
6. Patryk Rydlewski

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia
9. Michał Szczepaniak
10. Nicklas Porsing
11. Mikkel Michelsen
12. Mateusz Szczepaniak
13. Rune Holta
14. Oskar Ajtner-Gollob

ŻKS ROW Rybnik - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno


Łączyńscy-Carbon Start Gniezno
1. Norbert Kościuch
2. Matej Kus
3. Zbigniew Suchecki
4. Dawid Wawrzyniak
5. Adrian Gomólski
6.
7. Michał Piosicki

ŻKS ROW Rybnik
9. Troy Batchelor
10. Max Fricke
11. Sebastian Ułamek
12. Dakota North
13. Damian Baliński
14. Kacper Woryna



Powrt do listy newsw »


1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra