Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13179

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

Aktualnoci

 Awizowane składy na 6. rundę
 2015-05-29 17:58:40 Redakcja

     Awizowane zestawienia drużyn mogą się okazać bardzo pomocne w typowaniu wyników Speedway Typera. Oto składy zespołów, które rywalizować będą w 6. rundzie tegorocznej zabawy.



   BETARD Sparta Wrocław – MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów

MONEYmakesMONEY.pl Stal:

1. Niels Kristian Iversen
2. Linus Sundstroem
3. Matej Zagar
4. Tomasz Gapiński
5. Krzysztof Kasprzak
6. Bartosz Zmarzlik

BETARD Sparta:
9. Tai Woffinden
10. Vaclav Milik
11. Tomasz Jędrzejak
12. Michael Jepsen Jensen
13. Maciej Janowski
14. Adrian Gała

PGE Stal Rzeszów – Unia Tarnów

Unia:

1. Kenneth Bjerre
2. Artur Mroczka
3. Leon Madsen
4. Janusz Kołodziej
5. Martin Vaculik
6. Ernest Koza

PGE Stal:
9. Peter Ljung
10. Karol Baran
11. Dawid Lampart
12. Greg Hancock
13. Peter Kildemand
14. Artur Czaja

KS Toruń – MRGARDEN GKM Grudziądz

MRGARDEN GKM:

1. Artem Laguta
2. Jurica Pavlic
3. Tomasz Gollob
4. Rafał Okoniewski
5. Krzysztof Buczkowski
6. Marcin Nowak

KS Toruń:
9. Jason Doyle
10. Adrian Miedziński
11. Chris Holder
12. Kacper Gomólski
13. Grigorij Laguta
14. Oskar Fajfer

SPAR Falubaz Zielona Góra – FOGO Unia Leszno

FOGO Unia:

1. Tobiasz Musielak
2. Nicki Pedersen
3. Przemysław Pawlicki
4. Grzegorz Zengota
5. Emil Sayfutdinov
6. Bartosz Smektała
7. Piotr Pawlicki

SPAR Falubaz:

9. Jarosław Hampel
10. Andreas Jonsson
11. Oleksandr Loktaev
12. Krzysztof Jabłoński
13. Piotr Protasiewicz
14. Alex Zgardziński

Lokomotiv Daugavpils - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

1. Adrian Gomólski
2. Wadim Tarasienko
3. Jacob Thorssell
4. Zbigniew Suchecki
5. Bjarne Pedersen
6. Dawid Wawrzyniak

Lokomotiv Daugavpils

9. Maksim Bogdanow
10. Fredrik Lindgren
11. Joonas Kylmaekorpi
12. Kjastas Puodżuks
13. Antonio Lindbaeck
14.
15. Andrzej Lebiediew

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Orzeł Łódź

Orzeł Łódź

1. Jakub Jamróg
2. Nicolai Klindt
3. Witalij Biełousow
4. Kamil Adamczewski
5. Hans Andersen
6. Oskar Polis

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia

9. Michał Szczepaniak
10. Nicklas Porsing
11. Mikkel Michelsen
12. Mateusz Szczepaniak
13. Rune Holta
14.
15. Mateusz Borowicz



Powrt do listy newsw »


1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra