Typer | Gosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest ju

12982

zarejestrowanych uczestnikw


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - gosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualnoci

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

 

Nadawca:
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Aktualnoci

 Awizowane skady na 3. rund
 2015-05-08 09:59:06 Redakcja

    Awizowane zestawienia druyn mog si okaza bardzo pomocne w typowaniu wyników Speedway Typera. Oto skady zespoów, które rywalizowa bd w 3. rundzie tegorocznej zabawy.



   Unia Tarnów – SPAR Falubaz Zielona Góra godz. 17.00

SPAR Falubaz Zielona Góra:

1. Jarosaw Hampel
2. Grzegorz Walasek
3. Aleksandr Loktaev
4. Andreas Jonsson
5. Piotr Protasiewicz
6. Alex Zgardziski

Unia Tarnów:


9. Martin Vaculik
10. Artur Mroczka
11. Leon Madsen
12. Kenneth Bjerre
13. Janusz Koodziej
14.
15. Ernest Koza

BETARD Sparta Wrocaw – GKM Grudzidz, g. 17.00


GKM Grudzidz:

1. Artem Laguta
2. Daniel Jeleniewski
3. Rafa Okoniewski
4. Krzysztof Buczkowski
5. Tomasz Gollob
6. Marcin Nowak

BETARD Sparta Wrocaw:

9. Tai Woffinden
10. Vaclav Milik
11. Tomasz Jdrzejak
12. Michael Jepsen Jensen
13. Maciej Janowski
14. Adrian Gaa

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów – FOGO Unia Leszno, g. 19.30


FOGO Unia Leszno:

1. Nicki Pedersen
2.
3. Tobiasz Musielak
4. Przemysaw Pawlicki
5. Emil Sayfutdinov
6. Bartosz Smektaa
7. Piotr Pawlicki

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów:

9. Krzysztof Kasprzak
10. Linus Sundstroem
11. Matej Zagar
12. Tomasz Gapiski
13. Niels Kristian Iversen
14.
15. Bartosz Zmarzlik

KS Toru – PGE Stal Rzeszów, g. 19.30

PGE Stal Rzeszów:

1. Kenni Larsen
2. Mirosaw Jaboski
3. Dawid Lampart
4. Greg Hancock
5. Peter Kildemand
6. Artur Czaja

KS Toru:

9. Grigorij Laguta
10. Adrian Miedziski
11. Chris Holder
12. Kacper Gomólski
13. Jason Doyle
14. Oskar Fajfer
15.

KS ROW Rybnik - Orze ód godz. 13.45

Orze ód:

1. Mads Korneliussen
2, Nicolai Klindt
3. Mariusz Puszakowski
4. Kamil Adamczewski
5. Rory Schlein
6. Oskar Polis

KS ROW Rybnik:

9. Troy Batchelor
10. Dakota North
11. Sebastian Uamek
12. Rafa Szombierski
13. Damian Baliski
14. Kacper Woryna


Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz godz. 15.15

Polonia Bydgoszcz:

1. Robert Kociecha
2. Marcin Jdrzejewski
3. Andriej Kudriaszow
4. Szymon Woniak
5. Robert Mikowiak
6. Bartosz Bietracki

Lokomotiv Daugavpils

9. Maksim Bogdanow
10. Antonio Lindback
11. Fredrik Lindgren
12. Joonas Kylmakorpi
13. Kjastas Puoduks
14. Jewgienij Kostygow



Powrt do listy newsw »


1. mary49

1050 pkt.

2. UFO1979

1030 pkt.

3. Master_Osw

1020 pkt.

4. arabs

995 pkt.

5. tad62

995 pkt.

6. azyga

995 pkt.

7. Adriana27

990 pkt.

8. master

990 pkt.

9. aniab3535

985 pkt.

10. Kowal

985 pkt.

Pena lista wynikw

 

 


Wszelkie prawa zastrzeone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona gra | biuro rachunkowe zielona gra | Fotografia lubna Zielona Gra | sport zielona gra