Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13179

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

Aktualnoci

 Składy na niedzielne mecze
 2013-04-26 11:08:36 Redakcja

   Potrzebna wskazówka? Chcesz wiedzieć na kogo postawili trenerzy? Przed wytypowaniem zajrzyj do awizowanych składów zespołów na niedzielne spotkania w Speedway Typerze!



   

Unia Tarnów - Stal Gorzów g. 16.00 live nSport HD

Stal Gorzów:
1. Krzysztof Kasprzak
2. Paweł Hlib
3. Niels Kristian Iversen
4. Linus Sundstroem
5. Daniel Nermark
6. Bartosz Zmarzlik

Unia Tarnów:
9. Artem Laguta
10. Maciej Janowski
11. Leon Madsen
12. Martin Vaculik
13. Janusz Kołodziej
14. Mateusz Borowicz

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń g. 18.30 live nSport HD i TVN Turbo

Unibax Toruń:
1. Chris Holder
2. Kamil Brzozowski
3. Adrian Miedziński
4. Darcy Ward
5. Tomasz Gollob
6. Emil Pulczyński

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Andreas Jonsson
10. Jonas Davidsson
11. Piotr Protasiewicz
12. Krzysztof Jabłoński
13. Jarosław Hampel
14. Alex Zgardziński

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa – FOGO Unia Leszno g. 16.00 rez. nSport HD

FOGO Unia Leszno:
1. Grzegorz Zengota
2. Damian Baliński
3. Fredrik Lindgren
4. Kenneth Bjerre
5. Przemysław Pawlicki
6. Piotr Pawlicki

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa:
9. Rune Holta
10. Michael Jepsen Jensen
11. Grigorij Łaguta
12. Rafał Szombierski
13. Emil Sajfutdinov
14. Rafał Malczewski

Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów g. 18.30 rez nSport HD

PGE Marma Stal Rzeszów:
1. Nicki Pedersen
2. Dawid Lampart
3. Rafał Okoniewski
4. Jurica Pavlic
5. Grzegorz Walasek
6. Łukasz Sówka

Lechma Start Gniezno:
9. Piotr Świderski
10. Bjarne Pedersen
11. Matej Zagar
12. Sebastian Ułamek
13. Antonio Lindbaeck
14. Wojciech Lisiecki

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław g. 16.00

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Zbigniew Suchecki
3. Tomasz Jędrzejak
4. Peter Ljung
5. Troy Batchelor
6. Patryk Malitowski

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz:
9. G. Hancock
10. R. Kościecha
11. H. Andersen
12. A. Loktaev
13. K. Buczkowski
14. M. Curyło

ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orzeł Łódź g. 16.00

Orzeł Łódź
1. Peter Kildemand
2. Magnus Zetterstroem
3. Rory Schlein
4. Kenni Larsen
5. Ronnie Jamroży
6. Marcin Bubel

ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
9. Peter Karlsson
10. Władimir Borodulin
11. Mariusz Staszewski
12. Adam Skórnicki
13. Michał Szczepaniak
14. Damian Michalski



Powrt do listy newsw »


1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra