Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13179

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

Aktualnoci

 Awizowane składy na II rundę
 2011-04-09 11:26:24 Redakcja

   Zapraszamy do zapoznania się z awizowanymi składami drużyn na II rundę zmagań. Mogą okazać się pomocne przy typowaniu rezultatów.



   Tauron Azoty Tarnów - Stelmet Falubaz ZG:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Andreas Jonsson
2. Jonas Davidsson
3. Greg Hancock
4. Rafał Dobrucki
5. Piotr Protasiewicz
6. Patryk Dudek

Tauron Azoty Tarnów:
9. Sebastian Ułamek
10. Fredrik Lindgren
11. Bjarne Pedersen
12. Martin Vaculik
13. Krzysztof Kasprzak
14. Jakub Jamróg

Caelum Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa:

Włókniarz Częstochowa:

1. Peter Karlsson
2. Daniel Nermark
3. Artiom Laguta
4. Grigorij Laguta
5. Rafał Szombierski
6. Artur Czaja

Caelum Stal Gorzów:

9. Nicki Pedersen
10. Hans Andersen
11. Niels Kristian Iversen
12. Matej Zagar
13. Tomasz Gollob
14. Paweł Zmarzlik

Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów:

PGE Marma Rzeszów:

1. Lee Richardson
2. Maciej Kuciapa
3. Rafał Okoniewski
4. Chris Harris
5. Jason Crump
6. Dawid Lampart

Unia Leszno:
9. Jarosław Hampel
10. Jurica Pavlic
11. Janusz Kołodziej
12. Damian Baliński
13. Troy Batchelor
14. Sławomir Musielak

Start Gniezno - Orzeł Łódź:


Orzeł Łódź:

1. Daniel Jeleniewski
2. Łukasz Jankowski
3. Jacek Rempała
4. Rafał Trojanowski
5. Mateusz Szczepaniak
6. Adrian Osmólski

Start Gniezno:

9. Michał Szczepaniak
10. Mirosław Jabłoński
11. Scott Nicholls
12. Lewis Bridger
13. Krzysztof Jabłoński
14. Kacper Gomólski

GTŻ Grudziądz - Lotos Gdańsk:


Lotos Gdańsk:

1. Mikael Max
2. Thomas H. Jonasson
3. Paweł Hlib
4. Dawid Stachyra
5. Magnus Zetterström
6. Marcel Szymko

GTŻ Grudziądz:

9. David Ruud
10. Davey Watt
11. Tomasz Chrzanowski
12. Daniel King
13. Krzysztof Buczkowski
14. Mateusz Lampkowski
15. Andriej Kudriaszow

RKM Rybnik - Polonia Bydgoszcz:

Polonia Bydgoszcz:
1. Emil Sajfutdinov
2. Denis Gizatullin
3. Robert Kościecha
4. Grzegorz Walasek
5. Tomasz Gapiński
6. Szymon Woźniak

RKM Rybnik:

9. Rory Schlein
10. Daniel Pytel
11. Jesper Monberg
12. Andrej Karpov
13. Antonio Lindbaeck
14. M. Domański



Powrt do listy newsw »


1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra