Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13179

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

Aktualnoci

 Awizowane składy na I rundę
 2011-04-02 17:13:47 Redakcja

   Awizowane zestawienia drużyn mogą się okazać bardzo pomocne w typowaniu wyników Speedway Typera. Oto składy zespołów, które rywalizować będą w pierwszej rundzie tegorocznej zabawy.



   
Stelmet Falubaz ZG - Unibax Toruń
:

Unibax Toruń
1. Adrian Miedziński
2. Matej Kus
3. Ryan Sullivan
4. Karol Ząbik
5. Chris Holder
6. Emil Pulczyński

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
9. Andreas Jonsson
10. Jonas Davidsson
11. Greg Hancock
12. Rafał Dobrucki
13. Piotr Protasiewicz
14. Patryk Dudek

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno:

Unia Leszno:

1. Jarosław Hampel
2. Jurica Pavlic
3. Janusz Kołodziej
4. Damian Baliński
5. Troy Batchelor
6. Sławomir Musielak

Włókniarz Częstochowa:

9. Artem Laguta
10. Grigorij Laguta
11. Rafał Szombierski
12. Daniel Nermark
13. Peter Karlsson
14. Artur Czaja

PGE Marma Rzeszów - Caelum Stal Gorzów:

Caelum Stal Gorzów Wlkp.

1. Nicki Pedersen
2. Matej Zagar
3. Hans Andersen
4. Niels Kristian Iversen
5. Tomasz Gollob
6. Paweł Zmarzlik

PGE Marma Rzeszów:
9. Chris Harris
10. Kamil Prokop
11. Rafał Okoniewski
12. Maciej Kuciapa
13. Jason Crump
14. Łukasz Kret

Betard Sparta Wrocław - Tauron Azoty Tarnów
:

Tauron Azoty Tarnów:

1. Edward Mazur
2. Fredrik Lindgren
3. Sebastian Ułamek
4. Bjarne Pedersen
5. Krzysztof Kasprzak
6. Jakub Jamróg

Betard Sparta Wrocław:

9. Piotr Świderski
10. Adam Shields
11. Tomasz Jędrzejak
12. Denis Andersson
13. Kenneth Bjerre
14. Maciej Janowski

GTŻ Grudziądz - Lechma Poznań:

Lechma Poznań
:
1. Robert Miśkowiak
2. Adrian Szewczykowski
3. Frank Facher
4. Norbert Magosi
5. Peter Ljung
6. Maciej Fajfer

GTŻ Grudziądz:

9. David Ruud
10. Davey Watt
11. Tomasz Chrzanowski
12. Kamil Brzozowski
13. Krzysztof Buczkowski
14. Mateusz Lampkowski

Lotos Gdańsk - Start Gniezno:

Start Gniezno:
1. Michał Szczepaniak
2. Mirosław Jabłoński
3. Scott Nicholls
4. Adrian Gała
5. Krzysztof Jabłoński
6. Kacper Gomólski

Lotos Gdańsk:
9. Mikael Max
10. Renat Gafurov
11. Dawid Stachyra
12. Paweł Hlib
13. Magnus Zetterström
14. Marcel Szymko



Powrt do listy newsw »


1. pingwin

1145 pkt.

2. KS_Speedox

1140 pkt.

3. rykuZG

1140 pkt.

4. Campusik78

1110 pkt.

5. ditruel

1110 pkt.

6. kz1963

1105 pkt.

7. gringo

1095 pkt.

8. grzegorzjunke

1090 pkt.

9. BRAZZO14

1090 pkt.

10. rjandek

1085 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra